Email: kontakt@kolumnyaktywne.pl

Koncentrator sieciowy HUB

28 czerwca 2017

Rewolucja w świecie cyfrowego dźwięku nadchodzi. Hub to propozycja dla wszystkich posiadaczy głośników XEO 2 i XEO 4, którzy chcą zapewnić sobie bezprzewodową transmisję dźwięku na najwyższym poziomie. Dźwięk przesyłany w taki sposób nie traci nic ze swojej jakości.

W Hubie zastosowano dwa wejścia analogowe, które pozwalają na podłączanie do niego różnych urządzeń. Wejście minijack stereo przeznaczone jest dla smartfonów, tabletów i innych tego typu urządzeń. Wejście RCA stereo pozwala natomiast na podłączenie dowolnego, stacjonarnego analogowego źródła.

Hub wyposażony jest również w wejście USB, koaksjalne oraz optyczne. Wszystkie trzy wejścia zapewniają transmisję sygnału o wysokiej rozdzielczości >24 bit/96 kHz.

Maksymalny zasięg Huba to 20 metrów w linii prostej. Jest to jednak uzależnione od wielu czynników. Przesyłany przez niego sygnał może być bowiem blokowany przez liczne przeszkody po drodze, przez co bardzo ważne jest ustawienie go w odpowiednim miejscu. Urządzenie świetnie radzi sobie jednak nawet w trudnych warunkach. Może dodatkowo obsługiwać kilka par głośników XEO jednocześnie.

Aby korzystać ze wszystkich możliwości Huba, nie trzeba martwić się o żadne dodatkowe oprogramowanie. Urządzenie bazuje na własnej sieci bezprzewodowej, w której możemy zmieniać jedynie częstotliwość.


​SPECYFIKACJA TECHNICZNA HUB

      Wejście analogowe ​​       Aux (minijack) / Line (RCA)
      Wejście analogowe | cyfrowe       BRAK 
      Wejście cyfrowe       optyczne, koaksjalne, USB
      Sygnał bezprzewodowy       16 bit / 48 kHz
      Maksymalny pobór mocy       4W
      Waga       0.2 kg
      Wymiary (SxWxG)      140 x 32 x 105 mm
      Częstotliwość transmisji      2.4 GHz (A), 5.2 GHz (B), 5.8 GHz (C)
      Zasilanie    zasilacz 100-240 V lub Micro USB 5 V /
   min 500 mA
  

REDAKCJA

WYJĄTKOWE GŁOŚNIKI DYNAUDIO

100% zadowolenia z odsłuchu

BEZPRZEWODOWE POŁĄCZENIE

sterowane za pomocą aplikacji

NIESKAZITELNY DŹWIĘK

wyjątkowy design

© Copyright kolumnyaktywne. All Rights Reserved.